Обяви 0 За нас Контакти
Продава 3-СТАЕН
град Варна, Център
Първо РУ
297 000 €
580 881.51 лв.

(2 455 €, 4 801.56 лв./m2)
Не се начислява ДДС
Публикувана в 16:11 на 21 април, 2026 год.
Обявата е посетена 386 пъти.
Площ:
121 m2
Етаж:
2-ри от 6
Строителство:
Тухла, Въведен в експлоатация 2026 г.

Описание на имота:

Реф. 1042

Хоумпойнт предлага ексклузивно просторен тристаен апартамент с изключително практично разпределение.

Ново строителство в района на Централна поща, на 500 м от Катедрален храм Успение Богородично .

Доказан инвеститор. Високо качество на вложените материали и консумативи.

Имотът е разположен на 3-ти етаж от 6, изцяло среден, без скосове и отстъпи. Стаите са с правилна форма, без преход, чупки и трегери.

Апартаментът се намира в непосредствена близост до детски градини, училище, площадки за игра, хранителни и други магазини, с бърз достъп до основни пътни артерии и спирки на градския транспорт.

Застроената площ от 109 кв. м е разпределена, както следва: просторна дневна с кухненски бокс 28 кв. м, две спални по 14 кв. м, две мокри помещения и голямо антре 14 кв. м, с обособен кът за пералня и сушилня.

Дневната и едната спалня имат излаз към тераса тип лоджия с югоизточно изложение.

Към имота принадлежи изба с площ от 2,12 кв. м.

Имотът се продава с подземно паркомясто на цена от 25 000 евро.

Обща цена: 320 000 евро.

Сградата е с Акт 16 от м. март 2026 г. Имотът е подходящ за кредитиране.

ХОУМПОЙНТ съдейства с всички необходими юридически и технически проверки на имота, както и с организирането на всички етапи от сделката до нейното финализиране с нотариално прехвърляне.

ХОУМПОЙНТ съдейства и за отпускане на банков кредит при възможно най-добри условия за клиента.

Особености